אתגרים

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית תמצאו עשרות סרטוני אתגרים.

נהג המירוצים המשותק מהיר מאי פעם

למרות שאינו מהמובילים ביוטיוב, הערוץ "חשיבה חופשית" הינו ערוץ מעניין. הערוץ מאפיין את עצמו כערוץ של אנשים החושבים באופן שונה ובכך יוצרים שינוי ורואה עצמו במשימה כנותן השראה לדור הבא ולשנות את העולם לטוב יותר. הסרטון הנוכחי על נהג המירוצים המשותק שיצר בעצמו פקדים שמאפשרים לו להתחרות במירוצים. תרגום לעברית: Nitsan Even

המסע של יהב שפינרד מהקריביים לאוסטרליה

המסע של יהב שפינרד מהקריביים לאוסטרליה. כתבתו של בן מיטלמןחברת החדשות, על יהב שפינרדחובל לשעבר בחיל הים שבחר להגיע לאוסטרליה בדרך לא שגרתית. הסרטון פורסם בספטמבר 2018 בערוץ היוטיוב כל מה שקורה בחדשות. יהב שפינרד עורך הרצאות חוויתיות מרתקות על הרפתקאותיו באוקיינוס ברחבי הארץ לחברות, ארגונים ופרטיים. כל הרצאה אורכת כשעה וחצי ומתאימה לכל הגילאים. לפרטים – 0529277147.

המסע של יהב שפינרד מהקריביים לאוסטרליה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

טריקים לזריקת בומרנג עם אלוף העולם

Dude Perfect דוד פרפקט היא קבוצת ספורט קומית, מייסדיה הם קובי קוטון, גארט הילברט, טיילר טוני, קורי קוטון, קודי ג'ונס. ערוץ היוטיוב של הקבוצה מעלה סרטונים קומיים ואתגריים בכל נושא אפשרי. נכון לחודש מאי 2018 הערוץ צבר 30,351,245 מנויים ו- 5,224,746,716 צפיות. בסרטון הפעם – טיפים לזריקת בומרנג עם אלוף העולם בזריקת בומראנג לוגן ברודבנט. תרגום לעברית: אבנר עוקבי.

בומרנג הוא נשק עשוי עץ שנועד לזריקה, כיום משמש בעיקר לספורט. הבומרנג מסתחרר תוך כדי מעופו באוויר, ויכול לגמוא מרחקים ארוכים. בומרנגים רבים מתוכננים כך שאם הם נזרקים בצורה נכונה, הם עפים במעגל גדול וחוזרים לנקודת המוצא. מתקנים דמויי בומרנג, כולל "מקלות הטלה", היו בשימוש בכל העולם למטרות ציד, פולחן ופנאי. מקורם לא ברור די צורכו. מחקרים הראו ששבטים קדומים באירופה השתמשו בסוגים מיוחדים של קרדומי השלכה. כמו כן, במצרים העתיקה היה מקל מיוחד שהשימוש בו היה מותר רק לפרעונים, כדי לצוד ציפורים. אולם הארץ המפורסמת ביותר בבומרנגים שלה היא אוסטרליה, שם השתמשו האבוריג'ינים בבומרנגים אלפי שנים. כיום, בומרנגים משמשים בעיקר לספורט. ישנם סוגים שונים של תחרויות. הבומרנג הספורטיבי המודרני, עשוי מעץ לביד פיני, פלסטיק, או חומרים מרוכבים, ומגיע בצורות וצבעים שונים. כל שנה זוגית נערכים משחקי גביע העולם בבומרנג, כשארצות הברית וגרמניה שולחות את הנבחרות המובילות. שיאי העולם מתועדים על ידי איגוד הבומרנג העולמי וכוללים 80 תפיסות ב-5 דקות, 5 תפיסות ב-14.6 שניות, ומרחק שיא של 238 מטר, שממנו חזר הבומרנג במדויק לזורק. (לקוח מויקיפדיה)

טריקים לזריקת בומרנג עם אלוף העולם

 

 

יוטיוברים מנסים לא לצחוק או לחייך

ערוץ היוטיוב 'React' (תגובה) הינו ערוץ המעלה סרטונים מדי יום, בעיקר סרטוני תגובה, בנושאי אוכל, מוזיקה, משחקים וכ'ו. בערוץ שלהם תוכלו למצוא סרטונים בהם אנשים טועמים מאכלים שונים ממדינות זרות, ילדים מקשיבים למוזיקה שהסבים שלהם אוהבים, שעשועונים, אתגרים ועוד. נכון למרץ 2019, לערוץ 3,458,538,476 צפיות ו-10,811,021 מנויים. בפרק הנוכחי, יוטיוברים מנסים לצפות בסרטונים מצחיקים מבלי לצחוק או לחייך, האם יצליחו? תרגום לעברית: Julie Even / סתיו אבוקרט

טיילר אוקלי | אתגר תא צילום עם מירנדה סינגס

טיילר אוקלי (שנת לידה 1989) הוא פעיל חברתי אמריקאי, יוטיובר מוביל, מנחה טלוויזיה וסופר. בערוץ היוטיוב שלו הוא מעלה סרטונים בנושאים שונים – חברתיים, חינוכיים, פוליטיים, אמנות הפופ, הומור ועוד. בין היתר טיילר פעיל גם למניעת התאבדויות בקרב צעירים מקרב קהילת הלהט"ב.נכון לחודש אפריל 2018 צבר ערוץ היוטיוב של טיילר 7,813,679 מנויים ו- 655,801,782 צפיות. בסרטון הנוכחי טיילר ומירנדה סינגס באתגר תא צילום.

 

 

גרי ויינרצ'ק | סרטון מוטיבציה ליום שני בבוקר

גרי ויינרצ'ק (Gary Vaynerchuk) הנחשב לגורו של עולם המדיה החברתית הנו יזם שבנה את עצמו בשתי ידיו כשניהל עסק משפחתי של יינות. גרי הוא הבעלים של קרן הון סיכון, סופר, ממציא, מנחה תוכניות באינטרנט, מנכ"ל ומייסד שותף של סוכנות הפרסום הדיגיטלית  VaynerMedia, כתב שלושה ספרים שנכנסו לרשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס, הופיע ברשימת ה"ארבעים מתחת ארבעים" של "פורצ'ן" של המנהיגים העסקיים המשפיעים ביותר ועומד בראש רשימת 40 המומחים של "פורבס" למכירות ברשתות חברתיות. ערוץ היוטיוב של גרי, GaryVee צבר נכון לחודש אפריל 2018  1,308,348 מנויים ו- 103,527,369 צפיות. בסרטון הנוכחי גרי מדבר על חוסר המוטיבציה שמלווה אותנו ביום הראשון של השבוע. תרגום לעברית: E.M. Kay

ציפיות מול מציאות – מטרות – החלטות לשנה החדשה

עשה זאת בעצמך | פינת היופי של שרה SaraBeautyCorner הנו ערוץ היוטיוב של שרה, נורווגית המעלה סרטוני "עשה זאת בעצמך" בעיקר בנושאי טיפוח ויופי. נכון לחודש מאי 2019 הערוץ צבר 10,032,828 מנויים ו- 1,816,140,725 צפיות. בפרק הנוכחי – ציפיות מול מציאות: יעדי החלטות לשנה החדשה!  על מטרות אישיות או ציפיות לעומת מציאות של ההחלטות לשנה חדשה.

ההחלטה שתשנה את חייכם – סרטון מעורר השראה

ערוץ היוטיוב של הצרפתי דוד לארוש (David Laroche) מעלה סרטוני מוטיבציה והעצמה אישית. הערוץ אינו נחשב ערוץ מוביל (נכון לספטמבר 2018 הערוץ צבר 335,733 מנויים ו- 34,928,186 צפיות), אבל הסרטונים שדוד לארוש מעלה בהחלט מעניינים. בסרטון הפעם, 'ההחלטה שתשנה את חייכם', דוד מדבר על הגשמת חלומות דרך סיפור על טיפול בעץ. אנחנו שואלים את עצמנו אם שווה להאמין ולהתקדם לעבר החלומות הלא בטוחים שלנו, מפחדים להיכשל, מפחדים מביקורת או מכך שידחו אותנו ומהסיבה הזאת אנחנו לא מעיזים, אנחנו נותנים לשנים לעבור בצפייה שהנסיבות הטובות יגיעו, אנחנו מעדיפים למצוא תירוצים במקום להעיז להאמין. דוד מביא דוגמאות של אנשים מפורסמים שנכשלו ונדחו עד שהצליחו. תרגום לעברית: Nitsan Even